Düşünce gücüyle zayıflama

Yasemin soyasl'ın "Tek Şişman Beyniniz - Düşünce Gücüyle Zayıflama" kitabı, Klan Yayınları'ndan çıktı.

İşte kitabın tanıtım yazısı:

Yasemin Soysal, Yüksek Lisans Tezi araştırması olarak zihnin beden üzerindeki etkilerini araştırmaya başladığında, insanların kolayca kilo vermelerini sağlayacak bir sistem geliştirebileceğini hayal bile etmiyordu. Fakat geliştirdiği yöntemi kilo problemi yaşayan yaklaşık 1000 kişi üzerinde denedi. Sonuçlar inanılmazdı.

Kilo sorunu yaşayan kişiler hızla ve son derece sağlıklı bir şekilde kilo vermekle kalmıyor aynı zamanda yaşamlarının pek çok alanında da olumlu ilerlemeler kaydediyorlardı. Üstelik karmaşık diyetlere, özel egzersizlere, kendini bir şeylerden yoksun bırakmaya ihtiyaç kalmadan.

Zayıflamak için her yolu denemiş olabilirsiniz; ama beden, zihin ve ruh bir arada işlemediğinde tüm çabalarınız yalnızca hayal kırıklığı ile sonuçlanacaktır. Yasemin Soysal, kitabında size bedeninizi, zihninizi ve ruhunuzu bir araya getirerek kendinizi zorlamadan nasıl zayıflayacağınızı anlatmaktadır.

Şu ana kadar 1000 kişi üzerinde test edilen ve inanılmaz sonuçlara ulaştıran "Zihin Gücü ile Zayıflama" tekniğini bu kitap yardımıyla artık siz de kullanabilirsiniz.

Bu bilgiyi paylaşın

Facebook

Hastaneler / Sağlık Arşivi

Blog Widget by LinkWithin
Tüm üniversite hastaneleri, hastalar için sağlık / hastane rehberi, hastanelerden randevu almak için gerekli olan telefon numaraları, internet adresleri, ulaşım bilgileri burada...

İstanbul üniversite hastaneleri, Ankara üniversite hastaneleri ve Türkiye'deki bütün üniversite hastaneleri...

Üniversite hastaneleri sitesi - 2015 / İLETİŞİM